Kosmeetika

0364012

New product

TANA Tõrvasampoon 300ml

6,95€

Rohkem infot

Suure jõudlusega šampoon juuksehooldusvahendite ja peanahka.
Complex homöopaatiline ravim koos väljendunud põletikuvastane ja seenevastased action. Lisandub šampoon 100% looduslik tökat põhjustab võimas antiseptiline ja insektitsiidsed mõju juustele ja peanahale.

Koostis: Tõrva kask, tetranil W. metoodika farmaatsia- samme: šampoon tõrva Tana takistab efektiivselt juuste väljalangemine.
See eemaldab kõõma osakesed ja takistab selle uuesti tekkimist ja kergelt positiivne mõju peanahale.
Šampoon aitab normaliseerida vee-soola tasakaalu, mis taastab kiiresti loomuliku karvade tugevus.
Regulaarne kasutamine tööriistade võimaldab saavutada suurepäraseid tulemusi, parandada juuste ja muuta need mahukad, värske, tugev ja läikiv. Birch tõrva puhastab epidermis, parandab vereringet, stimuleerib regeneratsiooni epidermise suurenenud. Kiiresti on taastamise naha funktsioone, moodustab kaitsva barjääri keskkonnamõjude eest. Ravitoime on šampoon peanahka, tingimusel, et igasuguseid ekseem ja psoriaas, seborroiline dermatiit ja muud nahahaigused mis on kaasas tunne kuivale ja pinges nahka. Toimeained tar šampoon Tana võib oluliselt parandada välimust juuksed, vabaneda kuivus, kõõm ja täielikult niisutada juukseid ja peanahka.

Näidustused: Vajadus pehme ja hoolikas eemaldamine kõõm, psoriaasi ja dermatiidi kõrvaldamiseks peanahka.

Annustamine ja manustamisviis: Šampoon väikestes kogustes rakendada märjad juuksed, valgus masseerivate liigutustega levitada juuksed, hõõru peanahka. Pärast 3-5 minutit, loputada veega, pesta hoolikalt juuksejuuri. Vältida silma sattumist. Võimalikud kõrvaltoimed: Individuaalne talumatus šampooni koostisosad.

Kõlblikkusaeg ja säilitamine kasutustingimused: Hoida jahedas ja kuivas kohas. Ärge kasutage pärast kõlblikkusaega pakendile.

Lisainfo

Производитель Твинс Тэк ООО

30 other products in the same category:

Latest News