Kosmeetika

New product

Rohelise tee kompleks 5 in 1 kapslid 60tk

14,00€

Rohkem infot

Rohelise tee kompleks – on naturaalne rohelise tee, L-karnitiini, mõru apelsini, kofeiini ja guaraana põhjal valminud kaalulangetamispreparaat. Antud elementide kooslus on ideaalne naturaalne kaalulangetamisviis, mis ei tekita kõrvalmõjusid või harjumust, sest kõik preparaadi komponendid on loodusliku päritoluga. Mitmed arstid-toitumisspetsialistid soovitavad tarvitada naturaalset Rohelise tee kompleksi, kuna see aitab kiiresti ning organismile kahju tekitamata parandada inimese enesetunnet.
 
Rasvade põletamiseks on Rohelise tee kompleksi preparaati lisatud L-karnitiin. Rohelise tee ekstrakt aitab inimestel saada piisav ööpäevane fütokeemiliste polüfenoolide kogus – 25 mg. Mõru apelsini koor sisaldab sinefriini, mis on kõige ohutum alternatiiv efedriinile. Guaraana ekstrakti saadakse Lõuna-Ameerika liaanidest, mis sisaldavad 4-8% kofeiini.
 
L-karnitiinil on oluline roll rasvade ainevahetuses – transportida pikaahelalised rasvhapped rakkude mitokondritesse, kus nad lagunevad vabastades energiat. C-vitamiinil on Rohelise tee kompleks’i preparaadis oluline roll. C-vitamiin aitab kaasa normaalsele immuunsüsteemi tööle peale treeninguid, normaliseerib ainevahetust ja kaitseb rakke hapestumise stressi eest.
L-karnitiini ning kofeiini koos tarvitamine Rohelise tee kompleksis loob efekti, mis ületab suuresti samade komponentide eraldi tarvitamise -  niinimetatud sünergia efekt. Just naturaalse sünergia efekti tekkeks kaalulangetamisel on soovitatav tarvitada just naturaalset rohelise tee alusel valminud preparaati – Rohelise tee kompleksi.

Kasulikud omadused:

-Keha rasvkude vähendades töötab kui efektiivne rasvapõletaja;

-Vähendab söögiisu tekitamata kahju organismile;

-Tõstab taluvustaset;

-Suurendab vaimset keskendumisvõimet;

-Termogeenne efekt kofeiinist;

-Ohutu aktiivsuse stimulaator – võib teha trenni rohkema energiaga, parema tujuga ning kulutada rohkem kaloreid.

23 other products in the same category:

Latest News