Kosmeetika

New product

Aloe Vera kompleks 14 in 1 - organismi puhastamiseks 60tk

14,30€

Rohkem infot

Kompleksne organismi puhastamine kasutades  Aloe Vera kompleks 9 in 1

Hoolikalt valitud selle suurepärase Aloe Vera kompleksi komponendid täiendavad üksteist harmooniliselt. Edukalt kasutatakse erinevateks ravitoiminguteks ja profülaktikaks nende harmoonilist koostoimet. Selle preparaadi peamiseks funktsiooniks on organismi puhastamine, detoks, aga ka loomuliku metabolismi kiirendamine. See kulub ära kiireks ja ühtlasi korrekseks kaalukaotuseks, vabastades organismi toksiinidest, erinevatest kahjulikest ainetest. Teiselt poolt, tasub märkida, et iga koostisosa avaldab organismile lisa ravi ja tervendavat toimet.

Kõikide komponentide kasulik toime:

Nimetame ühe kapsli ja märgime üles need omadused, mis iseloomustavad iga koostisosa eraldi:

-Aloe Vera. Just see komponent kiirendab metaboolseid reaksioone. See aktiveerib organismi loomulikud protsessid ja on ka tugev põletikuvastane ja kaitsev vahend.

-Rabarberi ekstrakt. Ravi eesmärgil kasutatakse lahtistina, sapipuhastajana. Rabarber on hea üldtugevdav aine immuniteedile, avaldab positiivset mõju seedetrakti seisundile.

-Barbarissi koorik. Selles on orgaanilised happed ja pektiinid, vitamiinid C ja E. Seda kasutatakse sapipuhastajana, toniseerimaks seedekulglat.

-Vaarika leht. See koostisosa on põletikuvastase toimega.

-Punase pipra ektrakt. Kasutatakse laialdaselt kõhnumiseks. Alandab söögiisu ja aktiveerib metabolismi.

-Võilillejuur. Seda kasutatakse iseseisva vahendina kõhnumiseks. Vajalik tulemus detoks ja organismi puhastumine saavutatakse lahtisti ja kuseväljutina.

-Fenkol. See on dietoloogide poolt tihti kasutuses kui ohutu dieediprogrammide koostisosa. See taim aitab organismi puhastada toksiinidest ja parandab süsteemi funksioneerimist ja seedimist üldiselt.

-Ingveri ekstrakt. Selle omadused kuluvad ära ainevahetuse normaliseerimiseks, õigeks rasvade ja kolesterooli moodustamiseks.

-Glükomanaan. Isegi väikese koguse manustamine aitab kiiresti kaalu vähendada. Glükomanaan loob ja tugevdab täiskõhutunnet peale söögikorda.

Laiahaardeline kogum kasulikke omadusi

Antud kompleksi peaeesmärk on organismi puhastamine. Kuid tasub märkida, et peale selle on tal veel ka järgmised kasulikud omadused:

-Normaliseerib seedtrakti töö

-Aitab kaalu vähendada ja normaalsena hoida

-Parandab enesetunnet

-Mõjub hästi töövõimele, vähendab väsimustunnet.

Preparaadi kasutamine:

Seda preparaati tuleb võtta 1-3 korda päevas.

23 other products in the same category:

Latest News