Kosmeetika

0314066

New product

DNC Hüaluroon happe 12 ml Silmadele

8,35€

Rohkem infot

Helmes Medical terasest spetsiaalseid lisandeid jahutab jaotaks geeli ja loob massaaž ja drenaaži efekti, parandab vereringet, eemaldades tursed silma piirkonnas.
Super tõhus niisutav toime hüaluroonhappe naha täiuses naaseb kompenseerida kuivus, see on sageli tingitud vanusest või välised tegurid, nagu näiteks külm, tuul või liigse päikese käes, kuiv õhk toas. Hüaluroonhape on tõstev efekt, tasandamine väikesed kortsud ja vähendada turseid.
Ravim võib põhjustada pitsitustundega naha, mis on ka loomulik. See tunne möödub kiiresti, mõju on pikaajaline ja stabiilne vahenditest.

Kasutamine: loksutatakse viaali flakon.Povernite palli maha ja lihtsalt veeres ta käe, et oleks täiesti märg geel rant. Õrnalt, ilma kõva surve, kõndida pall silma pärast massaaži read (nina suunas silmade all, kõrvade, silmade kohal). Kasutage ravim võib olla 2-3 korda päevas 2-3 kuud. Siis tuleks seda teha nädal vaheaega

Koostis:
Aqua (Water), naatriumhüaluronaat (hüaluroonhape), Leuconostoc / Redis Root käärima Filtraatvee (Leukonostok / ensüümi Redis).

12 ml

Lisainfo

Производитель DNC Косметика

30 other products in the same category:

Latest News