Kosmeetika

New product

Glükoosamiin + Kondroitiin + MSM 60tk Fits

12,95€

Rohkem infot

Kondroitiin on lihtne molekul, mida leidub kehas naturaalselt. See on kõhres suur koostisaine - tugev sidekude, mis pehmendab liigeseid. Kondroitiin aitab vedelikke (eriti vett) sidekudetesse imedes kõhre vetruvana hoida. Usutakse ka, et see blokeerib ensüüme, mis lõhuvad kõhre ning et kondroitiin annab ehituseks materjali, millega kõhr saab ennast parandada. Arvatakse, et kondroitiin on palju efektiivsem, kui seda võtta koos glükosamiiniga, lisand, mida arvatakse olevat OA efektiivne ravim. Kondroitiin on ise ka osteoartriidi (OA) efektiivne ravim. OA on üks artriidi tüüpidest, mida põhjustab kõhre põletik, lagunemine ning lõpuks täielik kadumine. Kondroitiini lisandid on vähendanud OA-ga kaasnevat valu ning pidurtavad haiguse levikut.

Glükosamiini & kondroitiini eelised:

-Võib olla efektiivne ravim OA jaoks - eriti põlve või puusa OA.

-Kaitseb olemasolevat kõhre eelaegse taandarengu eest blokeerides kindlaid ensüüme, mis hävitavad kõhre ning ei lase toitainete transporti kõhre paranduseks.

-Märgatavalt vähendab OA-ga kaasnevat valu.

-Parandab põlve või puusa OA-ga liikuvust.

-Vähendab liigeste paistetust ja jäikust.

-Annab leevendust OA sümptomitele kuni kolm kuud pärast ravi lõpetamist.

-Võib vähendada ebamugavust, mis tulevneb osteoporoosist.

Metüülsulfonüülmetaan (MSM), mida teatakse ka dimetüülsulfoonina, on looduslikult esinev orgaaniline väävelühend, mida võib leida taimede ja loomade kudedes ning on hädavajalik optimaalse tervise tagamiseks. MSM on bioloogilise väävli allikas, mis on kehas paljude valkude, kudede, hormoonide ning ensüümide komponent. Väävlil on oma roll ka maksa detoksifikatsioonis. Kuna MSM võib pärside valuimpulsse, kaasa aidata vereringe tegevusele ning vähendada põletikku kudedes, siis on seda uuritud kui võimalikku valuvaigistit ning põletikuvastast ravimit. MSM-i on uuritud seoses selle võimega pika nimekirja haiguste puhul valu vähendada. MSM-i võib leida leida toitudest nagu näiteks värske kala, liha, puuviljad, ning piim, kuid see elimineeritakse vähesel töötlusel. Enamik inimesi võtab seetõttu MSM-i toidulisandeid. Uuringutest on järeldatud, et me omandame pidevalt MSM-i varusi optimaalse hea tervise jaoks, kuna väävel on üks hädavajalikke mineraale.

MSM-i kasulikkus:

-Aitab leevendada valu ning erinevatest artriidi tüüpidest tulenevat põletikku. 

-Võib pärssida armkoe moodustumist ümber liigeste ning aeglustada kõhre taandarengut.

-Soodustab seedetrakti tervist.

-Toetab immuunsust.

-Vähendab allergiatega seotud probleeme.

-Aitab ravida vigastusi ning toita juukseid, nahka ning küüsi.

-On kasulik ka inimestele, kellel on kõrvetised, artriit, kopsuprobleemid, migreen või lihasvalu.

20 other products in the same category:

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Latest News