Kosmeetika

New product

Salveiõli kapslid 50mg 60tk

5,50€

Rohkem infot

Salveiõli: Suurepärane klassikaline ja selle kaasaegne kasutamine.

Kõige tuntumad vanaaja arstid, sellised nagu Hüppokraat, eeldasid, et salvei omab laia spektrit kasulikke omadusi. Nad kasutasid preparaate, mis olid loodud selle taime alusel, nagu profülaktilisi ja ravivahendeid. Nende effektiivsus on sõna otseses mõttes aja jooksul kinnitust leidnud.

Milliseid salveiõli kasulikke omadusi saab kasutada praktiliselt?

Täielik nimekiri antud preparaadi kasutusaladest on liiga laiaulatuslik, seetõttu toome välja vaid osa neist, märkides vastavuse inimorganismiga:

-Vereringlus. Salveiõli on võimeline osutama puhastavat toimet veresoontes, mis aitab vererõhku normaliseerida.

-Selle manustamise paraneb immuniteet, kuna on tugevdatud loomulikud kaitsemehhanismid. Eriti, paraneb lümfide funktsioneerimine.

-Hingamine. Salveiõli aitab parandada tervise peale erinevate kopsuhaiguste, pronhiitide ja teiste puhul. Omab lahtistavat ja rahustavat toimet, pehmendab retsidiivseid reaktsioone.

-Seedimine. Antud preparaat on võimeline aktiveerima seedeprotsesse ja ühtlasi rahustab maolimaskesta erinevaid ärritusi. Avaldab aktiivset toniseerivat toimet neerude ja maksa tööle.

-Salveiõli – hea preparaat normaliseerimaks ja korrekteerimaks menstruaaltsüklit. Kasutatatkse ka genitaalse herpese ja teiste suguhaiguste raviks.

-Nahk. Antud preparaat aktiviseerib taastusfuntsiooni peale lõikehaavade ja teiste nahakahjustuste puhul. Parandab verehüübivust.

-Salveiõli vähendab valutundlikust, mis on esile kutsutud artriitide, reumade ja teiste operatiiv-liikumis aparaadiga.

24 other products in the same category:

Latest News