Kosmeetika

New product

Piparmündiõli kapslid 50mg 60tk

6,70€

Rohkem infot

Piparmünt on laialt levinud üle kolmesaja aasta. Selles taimes sisalduvad ühendid on kasulikud inimorganismile. Vaatamata sellele on palju mugavam kasutada igapäevaselt just sellisel kujul kapslites. Nende spetsiaalne kapsel viib preparaadi otsejoones makku ning sooltesse, mis suurendab vajalikku mõju. Selline pakend on ka mugav kasutamiseks. Tal on kaitsefunktsioonid ning ta lihtsustab ka säilitamisreeglite järgmist. 

Preparaadi kasulikud omadused

Piparmünti kasutatakse kõige tihemini efektiivse seedeorganite töö parandajana. Teda soovitatakse kasutada erilise sündroomi (soole ärritussündroomi puhul). Ta aitab vähendada kui mitte eemaldada ebameeldiva valu ning spasmid. See pole aga kasulike omaduste kogu nimekiri:

-See õli kiirendab stafülokoki ning mitmete teiste mikroorganismide eemaldamist organismist. Ta pärsib ka mädanemisprotsesse.

-Teda saab kasutada veresoonte seinte tugevdamiseks.Samuti saab teda kasutada näovärvi parandamiseks ning naha defektide eemaldamiseks.

-See preparaat aktiviseerib maksa funktsionaalsust ning viib organismist välja kahjulikud ained.

-Lisaks spasmide eemaldamisele soolestikus, kasutatakse piparmünti ka peavaludest lahti saamiseks. 

-Piparmündiõli on üsna sobiv psühhoterapeutilise vahendina. Tema regulaarne tarbimine annab energiat, ergutab ning annab värskuse tunde.

-Selline preparaat on efektiivne profülaktiline vahend. Ta kaitseb hästi stressisituatsioonis tekkivate negatiivsete reaktsioonide eest. Tema abiga on võimalik hoida ära erinevaid soolestiku haigusi.

14 other products in the same category:

Latest News