Kosmeetika

New product

Enterosgel detoksifikant 225g

19,50€

Rohkem infot

Enterosgel on innovatiivne intestinaalne adsorbent (enterosorbent), mis toimib seedekulglas, kus see seob endaga toksiine, kahjulikke aineid, patogeene ja allergeene ning viib neid kehast välja.

Enterosgel sobib kõhulahtisuse lisaraviks. Enterosgel kasutatakse täiskasvanutel ja lastel järgmiste haiguste puhul: akuutne gastroenteriit (kõhulahtisus) täiskasvanutel ja lastel; allergilisedhaigused gastrointestinaalsete sümptomitega; kõhulahtisusega ärritatud soole sündroom.

Koostis : polümetüülsiloksaanpolühüdraat 70 %, puhastatud vesi 30 %

Kasutamine: täiskasvanud ja üle 15-aastased lapsed: 15-22,5 g 3 x päevas (15 g = 1 supilusikatäis). 7-14-aastased lapsed: 10 g 3 x päevas (10 g = 2 teelusikatäit). 1-6-aastased lapsed: 5 g 3 x päevas (5 g = 1 teelusikatäis). Juua peale piisavas koguses vedelikku. Täiskasvanud ja lapsed alates 7. eluaastast 200 ml, 1-6-aastased lapsed 50-100 ml. Ühtlasi on piisav vedelikutarbimine vajalik osana kõhulahtisuse põhilisest ravist. Kasutage1-2 tundi enne sööki või 1-2 tundi pärast sööki või ravimite manustamist.

Hoiatused: Tähelepanu! Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes.

Mitte ületada soovitatud päevast annust! Mitte kasutada toidulisandeid täisväärtusliku ja tasakaalustatud toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Netokogus 225 g

14 other products in the same category:

Latest News