Kosmeetika

New product

Indian Henna herbal black

4,90€

Rohkem infot

100% taimne tint loodud retseptid Ayurveda. Loob luksusliku mustad juuksed, mis näeb välja loomulik ja ekspressiivne annab viis. Erinevalt keemiline koostis värvimine juuksed, taimne värv India henna ei sisalda ammoniaaki ja peroksiidi. See on ohutu juuste ja naha, allergia, on kliimaseadmed, pehmendava toimega ja aitab vabaneda kõõm, taastab struktuuri kahjustatud juustele kunstlikke värvaineid, annab luksusliku läike. See ei sisalda säilitusaineid, värvi tõstjaid, keemilisi lisandeid. Sobib kõikidele juuksetüüpidele.

Kasutamine: Enne taotluse värvi, pesta ja kuivatada juukseid. Pane oma käed ühekordselt kasutatavaid kindaid. Pakendi sisu panna puhtasse mittemetallilised kaussi, lisage kuuma vett ja sega ühtlaseks (konsistents hapukoor). Võite lisada teelusikatäis soola (valikuline) - see teeb värvi tumedamaks. Täida kaalust juuksed ja ühtlaselt jaotuda. Pärast seda, kui metall kamm juuste kamm mõne hambaid. Pange kork, jäta 60 minutiks.

Loputa juuksed.

Kuivatage föön 10-15 minutit - see aitab kindlustada värvi. Tugevama värvi värvimise ajal saab suurendada 90-120 minutit.

100 grammi piisavalt pikk värvimine juukseid.

24 other products in the same category:

Latest News