Kosmeetika

BetaVuSan

BetaVuSan

Dieettoit südame-veresoonkonna tegevuse parendamiseks

Kes poleks näinud või maitsnud punapeeti? Me sööme seda külma supi ja boršina, salati ja mahlana. Rahvameditsiinis omistatakse punapeedile kõrge rauasisalduse tõttu vereloomet suurendav võime. Aga mida arvavad sellest teadlased?

Ametlik teadus tunnistas kuni viimase ajani üksnes punapeedi võimet vähendada soolestiku kasvajate arenemise riski, samuti selle lõdvestavat toimet. Tuleb ära märkida, et raua sisaldus punapeedis on väike. Lisaks sellele on ka andmeid naturaalse punapeedi kõrvalmõjudest.

5 aastat tagasi asusid Innovatsiooniliste Biomeditsiiniliste Tehnoloogiate Instituudi teadlased otsima vastust küsimusele, kas punapeedimahl mõjub vere koostisele ja südame-veresoonkonna tegevusele? Uuritud on 11 punapeedisorti, teostatud hulgaliselt eksperimente. Kõige selle tulemusena töötati välja ning patenteeriti mahla poolläbilaskvate membraanide abil fraktsioonideks jagamise unikaalne tehnoloogia. Õnnestus saada toode, mis oma värvuselt ja maitselt meenutab punapeedimahla, kuid ei põhjusta punapeedile omaseid soovimatuid efekte ja mille mõjujõud on 25 korda suurem kui mahlal!Millised on selle uue dieettoidu omadused? Peamised nendest on järgmised:

  • soodustab raua imendumist soolestikus,
  • suurendab hemoglobiini sisaldust veres,
  • laiendab veresooni, tänu millele tõhustab vereringlust,
  • suurendab kõigi organite ja kudede varustatust hapnikuga, mille tulemusena paraneb nende tegevus,
  • toetab soolestiku normaalset tegevust,
  • tõstab üldist organismi toonust ja töövõimet, parandab enesetunnet.

See uus toode sisaldab 4 korda vähem kaloreid kui punapeedimahl.

βetaVuSan ® on soovitatav kasutada alaealistel, täiskasvanutel (eriti naistel) ja eakatel kehvveresuse, südame ja teiste organite isheemiliste haiguste, jäsemete veresoonte ahenemise ja kõhukinnisusele kalduvuse korral. Toodet võib kasutada ka sportlaste füüsilise vastupidavuse suurendamiseks.

βetaVuSan ® ei soovitata kasutada punapeedi suhtes esineva allergia ja ägedate põletikuliste haiguste korral, kuna sellistel juhtudel pole soovitav täiendavate rauaioonide sattumine organismi.

Kasutamine: Soovitatav pikaajaliste kuuridena – kuu aja jooksul enne sööki 50ml ööpäevas, 2 nädalat vaheaega. Toodet võib veega lahjendada.

Toodet võib kasutada ka suhkrudiabeedi korral.

Related Posts:

Blog Search

Blog Categories

Popular Articles

Recent Articles

Blog Archive